Xiaomi’nin yeni hava fritözü piyasada

Bugün Xiaomi, yeni akıllı telefonu Xiaomi 14 Civi’yi tanıttı. Bunun yanı sıra, şirket yeni bir mutfak aleti olan Xiaomi Air Fryer 6L’yi de piyasaya sürdü. Bu, Xiaomi’nin 2022’de çıkardığı ilk hava fritözünden sonra gelen ikinci model. Yeni cihaz, bir dizi önemli iyileştirme ile birlikte geliyor. İşte Xiaomi Air Fryer 6L’nin sunduğu özellikler.

Xiaomi Air Fryer 6L, şık ve premium bir tasarıma sahip. Büyük bir dokunmatik kontrol paneli ve LED ekranı bulunuyor. Isıya dayanıklı sap, arka soğutma delikleri ve kaymaz lastik ayaklar gibi özellikler de mevcut. Çıkarılabilir damlama tepsisi, çok amaçlı kızartma için yağın süzülmesini ve kapasitenin ayarlanmasını sağlıyor. Çift katmanlı yapışmaz kaplama ise cihazın temizliğini kolaylaştırıyor.

1500W güç kapasitesiyle hızlı ısınma sağlıyor. 9 kanatlı fan ve 360 derece sıcak hava dolaşımı, yiyeceklerin eşit şekilde pişirilmesini garantiliyor. 40 ila 200 derece Celsius arasında hassas ısı kontrolü ile düşük sıcaklıkta buz çözme ve yüksek sıcaklıkta pişirme gibi çeşitli amaçlar için kullanılabiliyor. Ayrıca altı adet önceden ayarlanmış hızlı tarif bulunuyor.

6 litrelik pişirme kapasitesine sahip olan cihaz, yüksekliği ayarlanabilir tepsisi sayesinde 6 litreden 3 litreye kolayca geçiş yapılabiliyor. Kullanıcılar, 8 inçlik bir pizza ve daha fazlasını pişirebiliyor. Xiaomi Air Fryer 6L, cam, paslanmaz çelik, seramik ve alüminyum kaplara uyumlu. Cihazda ayrıca, sepet çıkarıldığında pişirmeyi durduran ve yerine takıldığında programı yeniden başlatan dahili bir mikroswitch bulunuyor.

Xiaomi Air Fryer 6L, 85 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Cihaz, 21 Haziran’dan itibaren Amazon, Flipkart, Xiaomi’nin web sitesi ve perakende mağazalarından satın alınabilecek. Ayrıca, ICICI Bank kart sahipleri için 12 dolarlık anında indirim fırsatı da mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir