Astrolog Meral Güven’den kendisini eleştiren Fenerbahçelilere: Beter olun

Süper Lig’in son haftasında Konyaspor’u 3-1 yenerek şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, bazı astrologların tahminlerini de yanılttı.

Kendisine hakaret eden taraftarlara karşılık verdi

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesinden önce, Fenerbahçe taraftarları Galatasaray’ın mağlup olabileceği umuduyla bir haftadır gündemde olan astrolog Meral Güven’in “Fenerbahçe mucizevi bir şekilde şampiyon olacak” iddiasını sert bir şekilde eleştirdi.

Sosyal medya hesabından gelen tepkilere cevap veren Güven ise sert sözlerle karşılık verdi.

“Ölmüş çocuğuma küfrettiniz, beter olun”

Astrolog Meral Güven, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Yüce Mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah’a ortak koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin. Yarabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya alın bakalım sonuca, beter olun öyle küfür edilmez böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar.

“Allah’a ortak koşanlar, her zaman eksik kalmaya mahkumlar”

Meral Güven, sözlerini şöyle sürdürdü:

Ben size gidin de beni manşet mi yapın dedim? Allah’la sümme haşa pazarlığım mı var dedim, siz kimsiniz ya kendi kendinize beni manşet ettiniz, şimdi de tehdit, hakaret, küfür.. Yürüyün gidin Allah’a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir ve eksik kalmaya mahkumlardır. Yüce Mevlam ne eyler güzel eyler şükürler olsun. Rabbime amşn, ölmüş çocuğuma edilen küfürlerin hesabını çok şükür sordu, sıra mutlaka Galatasaray tarafına da gelecek. Hadi bakalım.

“Bir futbol topu için Allahından vazgeçenler dinsizdir”

Beni peygamber ilan etmeye çalıştınız, siz kimsiniz bana bir halt edeceğinizi söylediniz. Bir futbol topu için Allahından vazgeçenler dinsizdir. Siz bunu hak ettiniz. Ben aciz bir kul olduğumu her şeyin en doğrusunu Allah bilir dediğimi bir kenara koydunuz. Beni ilahlaştırmaya çalıştınız. Noldu solar solar, hadi yine manşet yapsanıza..

Büyük okyanusta deli deli dalgalarda yüzmeye çalıştınız, sonuç bu olmaktan öteye gitmez. Bekleyim sıra size de gelecek çünki Allah var gam yok.

“Haydi bakalım, Allah’ın dediği olur”

Ya siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben 3 yıldır hep doğru cevaplar verdim, bir kez takdir görmedim. Şimdi takdir görmeyeceğimi bile bile.

Ne zannettiniz ben salak mıyım, küfretmeden önce düşünecektiniz, Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Hepsi fasafiso, hepiniz fasafisosunuz. Haydi bakalım, Allah’ın dediği olur, bunu da bir kenara yazın size kardeş tavsiyesi.

“Dünyada savaş var, çocuklar ölüyor, bir topun peşine koşuyorlar”

Dünyada savaş var, çocuklar ölüyor, bir topun peşine koşan gereksiz bir topluma hizmet vermemek adına mutluyum. Ölmüş çocuğuma küfredecek kadar aşağılık, namusuna yürüyecek kadar karaktersiz insanlara Allah böyle güzel bir sonu nasip ettiği için Yüce Mevlamıza şükrediyorum ve diliyorum ki, bunu yapmaya devam eden herkes, dilerim Allah’tan helak olsun amin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir